STUŽKY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY
ŠERPY PRO ŠKOLY A ŠKOLKY
ŠERPY PRO MATURANTY
STUŽKY PRO MATURANTY
POTISK OBLEČENÍ PRO SPORT A ZÁJMOVÉ AKTIVITY

POTISK ŠERP A STUŽEK PRO MATURANTY

Maturita je významným okamžikem každého středoškolského studenta. Tradicí je klasický stužkovací večírek a maturitní ples. Aby měl i váš maturiťák ten správný styl a stal se nezapomenutelným, nesmí chybět patřičné vybavení!

Maturitní šerpy

Nedílnou součástí jsou maturitní šerpy. Naše společnost nabízí jejich vyhotovení a potisk. Kromě klasického maturant / maturantka si však můžete zvolit i libovolný text, včetně zvolené barvy či barevné kombinace. Vše záleží jen na vaší fantazii!

Skvělou vzpomínkou jsou také maturitní skleničky, na kterých může být vyryt text dle vašeho přání, logo školy nebo například věnování pro vašeho třídního učitele.

Maturitní stužky

V nabídce máme také maturitní stužky, které jsou nedílnou součástí právě stužkovacích večírků. Stužku vám vyrobíme v opravdu rozmanité škále vzorů - nabízíme 39 odstínů a dva typy (taftové a atlasové). Stužka pak slouží nejenom pro samotný večer, ale stane se také skvělou ozdobou vašeho batohu nebo kabelky a dá jasně najevo, že už jste ostřílený středoškolák!

Maturitní trička, mikiny a kravaty

Pokud chcete mít krásnou památku na vaše zakončení školních let, nabízíme také potisk maturitních triček, které mohou být vtipně pojaty s odkazem na vaši třídu, popřípadě jako vtipný dárek například pro vašeho učitele. Kromě triček potiskujeme také maturitní mikiny nebo kravaty.

   

Více informací zde